Otwórz AIKetra Tools →
Wondershare Virbo logoW

Wondershare Virbo

od Wondershare

Kreator wideo z cyfrowymi ludźmi AI od Wondershare do globalnego marketingu.

Wideo i awatary Darmowa wersja próbna, a do tego płatne pakiety

Co to jest Wondershare Virbo?

Wondershare Virbo (万兴播爆) generuje realistyczne filmy z prezenterem na podstawie scenariusza, z ponad 50 cyfrowymi ludźmi, ponad 300 głosami i językami, generowaniem scenariuszy AI, tłumaczeniem wideo i funkcją mówiącego zdjęcia. Jest skierowany do marketerów działających transgranicznie, tworzących zlokalizowane filmy promocyjne niskim kosztem.

Najważniejsze funkcje

  • Filmy z prezenterem w postaci cyfrowego człowieka AI
  • Ponad 300 głosów i języków
  • Generowanie scenariuszy przez AI
  • Tłumaczenie i dubbing wideo
  • Mówiące zdjęcia i szablony

Jak zacząć

  1. Wejdź na virbo.wondershare.cn lub otwórz aplikację
  2. Wybierz cyfrowego człowieka i wpisz scenariusz
  3. Wybierz głos i język
  4. Wygeneruj i wyeksportuj film

Zastosowania

  • Transgraniczne filmy marketingowe
  • Zlokalizowane klipy z prezenterem
  • Filmy produktowe i instruktażowe
  • Treści społecznościowe na dużą skalę

Wondershare Virbo : porównanie z alternatywami

NarzędziePorównanie
Wondershare VirboKreator wideo z cyfrowymi ludźmi AI od Wondershare do globalnego marketingu.
HeyGenDopracowane filmy z awatarami i tłumaczenie.
Wancai AIZamiana tekstu na wideo z animacją i cyfrowymi ludźmi.

Najczęstsze pytania

Czy Wondershare Virbo jest darmowy?

Plany Wondershare Virbo: Darmowa wersja próbna, a do tego płatne pakiety. Ceny i limity darmowych planów zmieniają się z czasem, więc sprawdź oficjalną stronę powyżej, aby poznać najnowsze szczegóły.

Do czego służy Wondershare Virbo?

Kreator wideo z cyfrowymi ludźmi AI od Wondershare do globalnego marketingu.

Dla kogo najlepiej sprawdza się Wondershare Virbo?

Wondershare Virbo to dobry wybór do zadań takich jak Transgraniczne filmy marketingowe.

Jakie są alternatywy dla Wondershare Virbo?

Często porównywane alternatywy to HeyGen i Wancai AI, zobacz porównanie powyżej, aby dowiedzieć się, czym się różnią.

Podobne narzędzia

Ostatnia weryfikacja: 2026-08 · Zweryfikowane redakcyjnie przez AIKetra · Jak oceniamy narzędzia